Car Power wody

Timothy Payn asked:
samochód elektrowni wodnej w końcu co jest pojawienie się w mediach. krajowych sieci zaczynają dawać przestrzeni powietrznej do władzy technologia wody samochodu. Wiedzy został tam przez kilka dziesięcioleci. Problem został własnego interesu ze strony ropy naftowej i korporacji naftowych. Oni chcieli stłumić pojęcia, że samochody mogą być uruchamiane na wodzie.

W każdym razie, ponad 200.000 Amerykanie mają już samochód moc wody. Do spalania woda w samochodzie nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Samochody wody działają na ogół w połączeniu z normalnym silnikiem spalinowym, jazdy na gaz, woda i komórek lub baterii. HHO produkowane zwiększa wydajność samochodu. Zużycia gazu zmniejszają.

Twój samochód średniej energii wodnej zwykle zwiększyć przebieg gazu o około 30%. Jest to na ogół te same, czy to miejskich i jazdy autostradą. Oszczędności na stacjach benzynowych są ogromne. Czy własne dane, jeśli chcesz. Średnio limuzyna rodziny, oszczędności energii wodnej z samochodu do kwoty około $ 900 A rok. To oparte jest na rocznych przebieg 12.000. Nie trzeba mózgu Einsteina wypracować oszczędności gwałtownie wzrośnie, jeśli posiadasz samochód ciężarowy lub więcej niż jeden pojazd w rodzinie.

Musisz upewnić się znaleźć odpowiednich instrukcji na przebudowę istniejącej samochodu do samochodu moc wody. To prawda. Nie musisz iść i kupić samochód hybrydowy. Zestawy do zasilania wody dodać do tego, co już są powszechne. To wszystko jest takie proste, można zainstalować je sam na mocy 300 dolarów bez mechanicznego wiedzy. Wszystkie z nich można usunąć w każdej chwili.

Przewodników moc wody samochodu w instrukcji są w ramach 100 $. Gdy wiesz, jak konwertować uruchomić samochód na wodę, oczywiście można przekonwertować tak wiele, jak chcesz. Możesz zrobić wszystko, swojej rodziny, przyjaciół, lub, jeśli firma taxi lub firmy transportowe, floty.

Niektórzy ludzie wciąż przedstawienia fałszywych argumentów przeciwko samochody energii wodnej, ale są w poważnym stopniu błędy. Nie ma samochodów na drogach, które dziś prowadzi na wodzie przez ponad 20 lat. Bez negatywnych skutków dla silników zostały spełnione. Ponadto, nie ma absolutnie żadnego zagrożenia w procesie elektrolizy, który produkuje dodatkową energię.

Ponadto samochód rzeczywiście dodaje energii wodnej tlenu do środowiska. Że nie może być dobrą wiadomością dla spółki naftowe, ale dla reszty z nas mniej zanieczyszczeń w środowisku jest dobrze.

Wbrew temu, co myślisz, wydajność silnika zostanie zwiększona przez dodanie wody ogniw paliwowych. Ogółem moc również wzrosła, co daje lepszą wydajność momentu obrotowego. Jest ona również znacznie łagodniejsze w silniku, zwiększając jej żywotność o 50%. Nie trzeba się diesel, czy to, czego obawiać. Silnik działa na gaz i woda będą teraz przetrwać każdy silnik wysokoprężny. W szczególności, pierścienie, zawory i tłoki dostać o wiele mniej nadużyć.

Uznać, że wody zasilającej poprzez system zasilania samochodu z wody oczyszcza silnik złóż węgla i zaczniesz rozumieć, co mam na temat. Woda samochody moc również znacznie obniżona temperatura niż normalny silnik benzynowy. Cyklu spalania jest całkowicie zmieniony. Silnika staje się znacznie bardziej spokojny. Znajdziesz tu również przełączania biegów o wiele bardziej płynne.

Podsumowując, samochód energii wodnej oznacza oszczędności pieniędzy, jest dobre dla środowiska, znacznie zmniejsza zużycie silnika i tara i zwiększa ogólną wydajność samochodu. Jak powiedziałem, może masz samochód elektrowni wodnych za mniej niż $ 300 i usunąć system w dowolnym momencie bez uszkodzenia samochodu. Powodzenia z samochodem moc wody.

Kansieo.com
If you enjoyed this post, make sure you subscribe to my RSS feed!

Share your passion
Facebook Twitter Stumbleupon Digg Linkedin Delicious Reddit Tumblr Posterous Email

There are no comments yet, add one below.

Leave a Comment

Performance Optimization WordPress Plugins by W3 EDGE