Jak można Green Energy Water być wykorzystywane do zasilania samochodów?

Rodney Warnock asked:




Nasze uzależnienie od ropy naftowej do władzy nasze samochody będą wkrótce dobiegnie końca za dostawy paliw kopalnych zabrakło. Czy można jednak używać zielonej energii jak woda po samochody władzy? Oraz zużycia wody i benzyny lub oleju napędowego staje się dość powszechnie ustalone. Jest obecnie możliwe do zakupu zestawu, aby uruchomić samochód na połączeniu wody i benzyny lub oleju napędowego.

Celem tych zestawów jest przekształcenie wody destylowanej do HHO. Wody destylowanej miesza się wodorowęglan sodu w pojemniku o nazwie electrolizer. Prądu z baterii niż przeszedł w electrolizer i wynikające z gazu HHO jest następnie doprowadzany do wlotu powietrza do silnika. zwiększyć wydajność HHO, czyści silnik i zmniejsza emisję. Twierdzi się również do zmniejszenia zużycia paliwa przez samochód, który zmienia się w zależności od modelu.

Dopiero w ostatnich latach producenci samochodów zwróciły uwagę na rozwój silników, które będą działały na różnych paliw. BMW najwyraźniej miał projekt samochodu wody aż 30 lat temu, ale nie podjął żadnych działań w sprawie, bo z obfitości taniej ropy naftowej. Dzisiaj oczywiście mają nowy samochód zasilany wodorem z 7 Hydrogen model. Ten samochód korzysta z gazu ziemnego i wodoru.

Inni producenci poszukujących projekty samochodów z ogniwami paliwowymi i rzeczywiście Honda ma już taki samochód FCX. Wodoru oczywiście jest bardzo wybuchowy i tak opieki musi zostać podjęta, w jaki sposób jest dostarczane do silnika spalinowego. Nie jest to problem z electrolizer zestawów HHO jest to, że jest dostarczane do spalania. Parowanie wody jest inny problem, który pojawia się podczas korzystania z wody, paliw i zbiornikami wody muszą być dobrze izolowane.

Rozwoju i BMW nadal mają teraz inny pojazd, który używa H2r część wody i część ciekłego azotu jako paliwo. Toyota Prius miał ich od kilku lat, który działa na baterii i benzyny. W ostatnich miesiącach mieliśmy broni nowych samochodów bateria jest podniesione, ale tylko mieć zasięg około 100 mil przed wymagające pobierane ponownie. W związku z rosnącym popytem kiedykolwiek przez konsumentów energii elektrycznej i prawdopodobieństwo awarii energetycznych energii w Wielkiej Brytanii w ciągu 7 lat, bateria nie samochody są naprawdę odpowiedź.

Woda jako zielona energia ma stanowić atrakcyjną propozycję , ponieważ spalania wodoru jest czysta, oparzenia szybko i emisji jest tylko woda. Jak szybko można się spodziewać uruchomienia samochodu za pomocą całkowicie zielony źródło wody? Więc myślę, że będzie to co najmniej kolejne 10 lat. Silnik spalinowy, nie można po prostu na złom. Jestem pewien, że naukowcy mogą pochodzić z bezpieczny i skuteczny sposób, aby wyodrębnić wodór z wody do zasilania samochodów istniejących. Powinny one także rozważyć biopaliw w krótkim okresie czasu w postaci odpadów, ale nie powinien używać upraw.

Caffeinated Content for WordPress
If you enjoyed this post, make sure you subscribe to my RSS feed!

Share your passion
Facebook Twitter Stumbleupon Digg Linkedin Delicious Reddit Tumblr Posterous Email

There are no comments yet, add one below.

Leave a Comment

Performance Optimization WordPress Plugins by W3 EDGE